ana sayfa > Film İncelemeleri & Haberleri > The Mortal Instruments City of Bones Fragmanı

The Mortal Instruments City of Bones Fragmanı

Cuma, 27 Eyl 2013 yorum ekle yorumlara git

Cassandra Clare’in yazdığı fantastik – macera türündeki kitabı Mortal İnstruments serisi sinemaya uyarlandı.the-mortal-instruments

Baş karakterimiz  Clary Fray ( Lily Collins ) annesi ile ilgili, garip semboller görmeye başlar. Daha sonra, onun en iyi ve tek arkadaşı ile bir gece kulübünde devam ederken Simon Lewis( Robert Sheehan ), Clary bir cinayete tanık olur.

Clary Mortal Kupası böylece grup almak için onu daire döner, annesi tarafından boyanmış bir tarot kartı içinde gizli olduğunu keşfeder. Orada, Madam Dorothea Kupası çalmak için gönderilen bir iblis ile değiştirilmiştir. Clary Mortal Kupası alır iken, Alec yaralama sonrası Simon ve Jace tarafından öldürülür.

Yönetmenliğini Harald Zwart üstlendiği The Mortal Instruments City of Bones filmi daha çok aksiyon, macera, dram unsurları içeriyor.

Senaryo: Jessica Postigo, Cassandra Clare

Oyuncular: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Kevin Zegers, Jemima Batı, Robert Sheehan, Robert Maillet, Kevin Durand, Godfrey Gao, Lena Headey, Harry Van Gorkum, CCH Pounder, Jared Harris, Jonathan Rhys Meyers, Aidan Turner, Stephen R. Hart, Chad Connell, Chris Ratz, Elyas M’Barek, Pedro Miguel Arce, Matthew Cheng, Carlos Gonzalez-Vio

Filmimiz Türkiye’ye Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri ismiyle vizyona girdi.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok