ana sayfa > İnternet & Teknoloji Haberleri, Mobil Cihazlar > E-Okul’un Mobil Sürümü Yayında

E-Okul’un Mobil Sürümü Yayında

Cuma, 08 Haz 2012 yorum ekle yorumlara git

Karne heyecanına son veren E-Okul veli bilgilendirme sistemi 5.yılını geride bıraktı. 5 yılı geride bırakırken yeni bir özellik eklendi. e-okulanasayfaArtık E-Okul’a telefonunuzdan veya herhangi bir mobil cihazınızdan girdiğinizde sizi otomatik olarak mobil sürümüne yönlendiriyor.

Aslında eskiden mobil sürüm olmadan da telefonumuzdan rahatça e-okul’a girip notlarımıza bakabiliyorduk bu özellik belki mobil ortamda daha rahat dolaşmamız için sağlanmış. Fakat şunu söylemeliyim ki mobil sürüm çok başarılı değil ve bilgisayardan girince TC kimlik numaramızı ve numaramızı yazıp giriş yaptıktan sonra 3 tane nüfus cüzdanımızla alakalı sorular soruluyordu fakat mobil sürümde bu yok.

Başarılı olmamasını sebebine gelince bi kere notlarımıza bakmak istediğimiz zaman hepsi sıralanmıyor ilgili derse tıkladıktan sonra notlarımızı görebiliyoruz aynı şey sınav tarihleri bölümü içinde geçerli. Fakat diğer bölümleri güzel olmuş diyebilirim.

Sonuç olarak sık sık telefonundan internete giren öğrenciler için faydalı bir uygulama olmuş bide şu not bilgisi bölümünü değiştirseler tam olacak.

e-okulgiris

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok