ana sayfa > Kampanyalar & Fırsatlar > Cheetos Angry Birds Yarışması

Cheetos Angry Birds Yarışması

Perşembe, 17 May 2012 yorum ekle yorumlara git

Markette alışveriş yaparken Angry Birds resimli Cheetos’lar birden dikkatimi çekti. Kesin çocuklar daha fazla cips alsın diye paketlere angrycheetosoyun figürü eklemişlerdir dedim fakat yine cheetos almaktan vazgeçemedim. Eve gelip cipsi açtığımda ise içinden çıkan kodla http://www.cheetos-angrybirds.com/ adresinden çekiliş hakkı alıp yarışmaya katılabileceğimizi öğrendim. Hem Angry Birds oynayıp hemde bir şeyler kazanma şansını yakalama istiyorsanız sizin için süper bir fırsat bu arada yarışmaya katılabilmek için Cheetoslardan çıkan kodu girip çekiliş hakkı almanız gerekiyor. Her kod 3 çekiliş hakkı veriyor.

Daha detaylı bilgi

Cheetos, son yılların en sürükleyici ve popüler oyununun özel versiyonunu getiriyor: Angry Birds! Yeşil domuzcuklar Cheetos’ları çaldı ve Angry Birds’lerin Cheetosları onlardan geri alması için senin yardımına ihtiyaçları var! Oynamak için promosyonlu paketlerdeki şifreleri gir. Her gün en yüksek skorları elde edenler muhteşem hediyeler kazanacak!

Oyun

Cheetos’ları kurtarmak ve Yeşil domuzcukları vurmak için, Angry Birds’lerin yıkıcı gücünü ve sapanı kullan! Mümkün olduğunca az kuş kullanmaya özen göster; en yüksek skorlar ve en fazla sayıda yıldız kazanmak için ise en fazla hasarı vermeye bak. Bölümleri tamamladıkça, farklı yetenekleri olan başka kuşları da kullanma şansı elde edeceksin.

Şifreler = Krediler

Angry Birds Cheetos oynamak ve ödül kazanmak istiyorsan, promosyonlu paketlerden şifreleri bulman gerekli. Kayıt olduktan ya da Facebook ile giriş yaptıktan sonra, profiline şifrelerini eklemeye başlayabilirsin. Her şifre sana rastgele bir sayıda kredi verecektir. Ödül için oynadığın her oyun ise 1 kredi değerinde.

Ödüller

Günlük ödüllerin sahipleri, her bölümde belirtilen en yüksek skorları elde eden oyuncular olup, Günlük Rekor Tablosu’nda gösterildiği gibi her gün 20:30’da belirlenir. Tablo her gün yenilenir ve yeni ödüller kazanılmaya hazır olur; bu yüzden eğer istediğin ödülü kazanamadıysan tekrar deneyebilirsin! Her bölüm için farklı ödüller var ve her bölümde sadece bir kere ödül kazanabilirsin. Ödüller listesini görmek için tıkla!

30.06.2012 tarihinde saat 20.30’da Tüm Zamanların Rekor Tablosu’ndaki en yüksek skorlu oyuncular, süper ödülün sahibi olacaklar. Her bölüm için en yüksek skorların kaydedilecek ve bu tabloda en yüksek skoru elde eden oyuncular kazanacak. Süper ödülleri görmek için tıkla!

Altın Patiler ödüllü bölümlerin içinde gizli. Eğer onu vurmayı başarabilirsen, Altın Pati ödülü seni bekliyor olacak!

Rekorlar

Günlük Rekor Tablosu ve Tüm Zamanların Rekor Tablosu’nu Rekorlar sayfasında görebilirsin.

Patlayan Cheetos Paketi!

Bir bölümde takılı mı kaldın ya da skorunu yükseltmek mi istiyorsun? O zaman patlayan Cheetos Paketi’nin gücünü kullan! Bu paketi kullanmak 3 krediye bedeldir ve her oyunda sadece 1 kez kullanılabilir.

Rozetler

Sınırlı sayıdaki Angry Birds Cheetos sanal rozetlerini topla ve arkadaşlarınla paylaş! Toplam 5 tane rozet var ve bu rozetleri aşağıdakileri gerçekleştirerek kazanabilirsin:

 • “Dikkat Acemi” Rozeti: Angry Birds Cheetos’u ilk kez oynayarak.
 • “Ödül Avcısı” Rozeti: Tüm ödüllü bölümleri tamamlayarak.
 • “Oyun Bağımlısı” Rozeti: Angry Birds Cheetos’u ödüller için 100 kez oynayarak.
 • “Puan Kralı” Rozeti: Toplam 10.000.000 puan kazanarak.
 • “Büyük Star” Rozeti: Her ödül bölümünde 3 yıldız kazanarak.

(Cheetos’un sitesinden alıntıdır.)

Yarışmaya katılmak için: https://www.cheetos-angrybirds.com

 1. Perşembe, 07 Haz 2012 zamanında 07:06 | #1

  nasış

 2. Cumartesi, 18 Oca 2014 zamanında 13:18 | #2

  off şifreyi nasıl göndereceğim 🙁

 3. Perşembe, 11 May 2017 zamanında 19:13 | #3

  bu site çok ilginç yermiş

 1. şimdilik geri bağlantı yok