ana sayfa > İnternet & Teknoloji Haberleri > Apple Türkiye Online Mağazası Açıldı

Apple Türkiye Online Mağazası Açıldı

Cuma, 01 Kas 2013 yorum ekle yorumlara git

turkey-hello-banner-xl-2013

Uzun zamandır Apple tutkunları tarafından merakla beklenen Apple Store’un Türkiye mağazası İnternet üzerinden aktif olarak satışlara başladı.

1 Kasım’a girdiğimiz ilk dakikalarda açılan mağaza sayesinde teknoloji severler herhangi bir aracı kuruma gerek kalmadan, Apple ürünlerini satın alabilecek.

Apple Store Türkiye’nin Online mağazasını aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz.

http://store.apple.com/tr

Üniversite öğrencisi veya üniversitede eğitim veren öğretim görevlilerine Apple bazı ürünlerinde indirim yapıyor. Aşağıda ki linkten Apple’ın öğrence ve öğretim görevlilerine özel fiyatlarını görebilirsiniz.

http://store.apple.com/tr-edu

Apple’ın Türkiye’de açtığı online mağaza için yaptığı açıklamasını aşağıdan okuyabilirsiniz: 

Apple olarak, Türkiye’de Apple Online Store’un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de müşteriler ilk kez doğrudan Apple’dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch ve iPod nano’ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac’lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac’lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok